Ws logo
Pak

SAULRIETS
SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS

Visolastine ar dziednieciskiem serumiem, Biologique Recherce
60 min., 50 EUR
Mitrinoša, barojoša procedūra ar jūras elastīnu nobriedušai, dehidratētai ādai.
VIP O2, Biologique Recherche
60 min., 70 EUR
Procedūras laikā tiek veikt sejas, kakla , dekoltē ādas zonas piesātināšana, atjaunošana ar skābekļa VIP O2 kompleksu.
Biofixine, Biologique Recherche
90 min., 95 EUR
Atjaunojoša maska ar “botoksa efektu”, atslābina mīmikas muskuļus, uzlabo ādas elastību, aizsargā no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības.
Visolastine, Biologique Recherce
60 min., 50 EUR
- Mitrina un atdzīvina sejas ādu - Uzlabo ādas elastību, mīkstina ādu - Procedūra bagātināta ar oligopeptīdiem un polinepiesātinātām taukskābēm, apvieno visu nepieciešamo komfortu ādas vajadzībām , kas liek iemirdzēties un atsvaidzināties sejas ādai.
Lift C.V.S., Biologique Recherche
90 min., 100 EUR
Lift C.V.S. Complete - liftinga procedūra sejai, kaklam un dekoltē ar Biologique Recherche Tiek modelēts sejas ovāls, paaugstinās ādas tonuss, samazina smalkās krunciņas. Procedūra nodrošina hidrolipīdu līdzsvaru , uzlabo ādas elastību, baro to ar vitamīniem un mikroelementiem. Procedūrai piemīt pretiekaisuma iedarbība - sašaurina paplašinātas poras un kontrolē tauku dziedzeru sekrēciju ādā.
BIOMAGIC
60 min., 70 EUR
Biomagic zināma kā " Sarkanā Paklāja" maska, kas nodrošina ādas stingrību, liftingu, sašaurina poras un matē ādas virskārtu pie seborejas esamības. Āda paliek tīra ar uzlabotu tonusu. Ieteicams šo procedūru veikt pirms svarīga notikuma/pasākuma.
Masque Acides de fruits
90 min min., 100 EUR
Sejas kopšanas seanss ar skābju kompleksu- mīkstinās ādu un novērsīs ādas reljefa nepilnības, veiks eksfoliāciju un veicinās ādas reģenerāciju (atjaunošanos). Sejas kopšanas seansa laikā āda tiek tonizēta, notiek iedarbība uz sejas dziļajām krunkām un smalkajām krunciņu līnijām. Novērš pigmentācijas intensitāti un apmērus.
MICRO PUNCTURE- mezoterapijas procedūra
90 min., 250 EUR
Šis intensīvais sejas kopšanas seanss palīdz novērst ādas novecošanās procesu. Āda tiek dziļi mitrināra, uzlabota tās elasticitāte, kā arī tiek piepildīta ar D'Actifs Regenerants mezo kokteili. Veicamā procedūra samazina noguruma pazīmes, aizpilda smalkās līnijas un krunciņas. Redzami rezultāti uzreiz pēc pirmās procedūras, kā arī rezultatīvs process norisinās vēl aptuveni 2 nedēļas pēc veiktās procedūras, kad rezultāts ir nostājies. Ieteicams veikt pirms plastisko operāciju veikšanas, pēc plastisko operāciju veikšanas, saules nogurdinātai ādai, post aknes periodā, kā arī pie pigmentāciju novēršanas.
Papildus kompleksā kopšana 20min
20 min., 40 EUR
Cold mask + 40.00 EUR Patchs Defatigants + 40.00 EUR MC110 + 40.00 EUR
Sejas tīrīšana pēc Vivant metodes, Biologique Recherche
60 min., 50 EUR
Procedūrā tiek izmatoti augstas koncentrācijas produkti bez agresīvas, mehāniskas iejaukšanās