LED displejs, mūzikas spektra ekrāna, kas savienots ar stūres pastiprinātāju 20 segmenti 10 līmeņiem, Ritma gaismas mērītājs pulkstenis

€15.39 €12.31

Tagi: v tube amplifier, vu metrs audio līmenis, maozua, sanken pastiprinātājs oriģinālā, mūzikas spektru, amplifi audio, displejs led, 5.1 pastiprinātāju valde, audio spektra, led bloks.

SKU : w662 Kategorija:labākais
Kopīgot:
Apraksts

  • Sertifikācija: Nav
  • Zīmola Nosaukums: FUYUN
  • Maksimālā Jauda Vienam Kanālam: NAV JAUDAS
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

B tipa ir tikai cena no čaumalas, un materiāls ir akrila.Klientiem, kuriem nepieciešams instalēt shell, lūdzu, pievienojiet to pirkumu grozam un iegādājieties to kopā.

Pamata parametri: Tips A:

Ieejas spriegums: USB 5V vai 12V (5V ostas nevar ieejas 12V) Displeja īpašības: 20 segmenti, 10 līmeņi Frekvenču diapazons: 150-20khz Izmēri (mm): garums * augstums * biezums 230*26*32 piegāde saturu, kas nav iekļauti USB kabelis, lūdzu, izmantojiet savu Android tālruni uzlādes kabeli.Audio kabelis ir iekļauts.

Laika displejs

Laiku var regulēt ar divām pogām Piezīme: laika funkciju var izslēgt.Nospiediet abas pogas vienlaicīgi, lai izslēgtu.

Funkciju pogām un kontaktligzdām:

Taustiņš 1: Ja frekvenču spektrs ir parādīts, slēdzis pilieni peldošā komata; ja laiks ir iestatīts, lai regulētu palielinājumu laiku.Poga 2: rādot frekvenču spektra, pārslēgšanās starp single un dual kanāliem, demonstrējot, ka laiks, ievadiet laiku iestatījumu.Poga 3: Ieejas audio jutība (pulksteņrādītāja virzienā pieaugumu, pretēji tam samazinājums).Interfeiss 4: Audio jack (divas ligzdas, kas ir saistītas) Saskarne 5: 5V strāvas ligzda (micro USB saskarni), Interfeiss 6: 12V strāvas ligzda Piezīme: Šis produkts nodrošina divus barošanas spriegumu, izvēlēties vienu, lai izmantotu.Ja nav mūzikas, pulkstenis tiek parādīts, kad ir mūzikas spektrs ir parādīts.

Dalītā elektrības pieslēgums:

Dalīto kompetenci nozīmē, ka elektroenerģijas piegādes jaudas pastiprinātāju un frekvenču spektra barošanas ir vienādi.Koplietojamo barošanas nav nepieciešams būt savienots ar GND līniju.Pieslēdzot strāvas padevei, pārliecinieties, ka strāvas spriegums ir robežās pieļaujamā diapazona radiofrekvenču spektra.

Neatkarīgā pieslēguma jauda:

Neatkarīgu strāvas padeve nozīmē, ka radiofrekvenču spektra un jaudas pastiprinātāju izmantot divus dažādus barošanas avotus.Neatkarīgu barošanas jāsavieno ar GND izejas termināļa jaudas pastiprinātāju.Uz GND šeit ir GND izejas termināļa jaudas pastiprinātāju, ne zemes termināļa sadzīves MAIŅSTRĀVAS.

B tipa ir tikai čaula.Šādu efektu, uzstādot čaulas.Klientiem, kuriem nepieciešams apvalks vajadzētu fotografēt no čaumalas kopā.Apvalks ir jāuzstāda ar sevi, kas ir ļoti vienkārša.

Laiks tiek parādīts, ja nav mūzikas, un to spektrs ir parādīts, kad tur ir mūzika.

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas
  • West8809  — 

    Fast shipping. Nice toy. Flux is not laundered. Some of them had to drink. And so it works