Putnu Vannas Strūklakas Peldošās Ūdens Dārza Saules Strūklakas, Baseins, Dīķis, Ūdenskritums, Apdare, Āra Mini Minimālisma Mājas Stils

€13.88 €9.58

Tagi: pērle pončo, baseinu peldēt, strūklaka telpās, taimeris ūdens, zilās saules strūklakas, ūdens strūklaka, metāla putnu mājas ārā, mazs saules fontain, biometrisko pirkstu nospiedumu slēdzene, dārza dekori.

SKU : w94 Kategorija:labākais
Kopīgot:
Apraksts

 • dīķa strūklaka: Saules Strūklakas
 • dārza āra apdare: dārzs
 • strūklakas uz saules baterijām: terases dekori
 • ūdens avots: strūklaka/saules
 • Mājas: dekoratīvie iekštelpu ūdens strūklakas
 • par dachas un augu dārzi: dārza strūklaka
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Putnu Vannas Strūklaka

Putnu vannas strūklaka ir kas vairāk par vienkāršu baseinā, kas piepildīts ar ūdeni, tā ietver sūkni, kas cirkulē ūdens, kas plūst, vai šļakatām vienošanās.Sūknis var būt saules, elektriskās vai ar bateriju darbināmu, un plūsmas ātrums var būt diapazonā no vienkāršas aerosols vai driblēt vairāk un vairāk spēcīgu plūsmu.

Produkta acessories:

1. Saules panelis ir monokristālu silīcija epoksīda valde

2. Plus 4 pretsadursmju bāri

3. 7-gabals sprauslu komplekts

4. Angļu rokasgrāmata

5. Neitrāls kraft kartona iepakojums

Modelis: AS10B1

1. Saules panelis spriegums: 7V

2. Saules paneļu jauda: 1.4 w

3. Akumulatora kapacitāte: nē akumulatora

4. Ūdens strūklu augstums: 30-60CM

5.Saules paneļa izmērs: 16cm

Priekšrocības:

1. Skaņa, skaņas splash piesaista vairāk putnu, un mīksts ūdens plūsma var baudīt skaisto dārzu.

2. Clean cirkulācijas ūdens, lai saglabātu to tīru, nepastāv iespēja aļģes uzkrāt ātri, un plūstošs ūdens ir maz ticams, lai harbor odi vai citi kukaiņi.

3. Ar multi-level vai lielākas telpas, vannas istabā var uzņemt lielāku skaitu putni un putni bez pastāvīga papildināšana.

PIEZĪME

Ja jums pieņemt pareizus soļus, lai tā darbotos labi, jūs varat viegli rūpēties par putnu vannas strūklaka.Pirms strūklakas, lūdzu izlasiet visus norādījumus rūpīgi, un uzstādīt strūklaku, uz līdzenas, stabilas virsmas, lai izvairītos no ietekmes vai slīpumu.Izvairieties liekot putni pie strūklakas, kur sūknis ir iespējams bloķēt nolietotas kokvilnas sēklu apvalkiem vai citiem nosēdumiem, un izmantot nelielu neto (arī izmantot, lai zvejotu zivis, zivju tvertnes), lai regulāri pārlūkot atkritumus no strūklakas tīrīt strūklakas, lai saglabātu darbu, gludāka.

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas
 • Simon T Lee  — 

  yes

 • Girirajcadwall35  — 

  The shape of the fountain is beautiful, and the quality is also good. The solar energy is relatively energy-saving and I am very satisfied. The experience is great. I didn't know how to install it at the beginning.

 • Islam 707  — 

  I really like this little fountain. It works very well and looks great in the bird bath. I've gotten about a 15" height so far.Very pleased with this purchase.

 • St Hossain  — 

  Great!

 • Gransk1978  — 

  It is so cute and very easy to use! It does not stick to the concrete. However, it does not bother me on one side. I finally removed all the accessories and let it flow out of the pump. Although they have a shower effect, they look beautiful. But it still only comes from the pump. I am glad that the birds can give it a try.